banner: unic ince istemci - thin client
Anasayfa Teknoloji Ürünler Destek Satış Kurumsal

ENGLISH

 
 
 
 
 
 
  İnternet Sitesi Kullanım Koşulları
  www.unic.com.tr internet sitesinin kullanımı aşağıdaki koşullara bağlıdır. Site içeriğinden yararlanan ziyaretçilerimiz bu koşulları kabul etmiş sayılır.

İçerik
Bu internet sitesi Tetra Bilgisayar A.Ş. tarafından geliştirilen ince istemci (thin client) ve sunucu tabanlı bilgi işlem ürünlerinin tanıtım ve desteği amacıyla yayınlanmaktadır. Site içeriğinin telif hakkı Tetra Bilgisayar A.Ş. ye aittir.

Güncellik ve geçerlilik
Site içeriğinin güncel ve geçerli tutulması için firmamızca en iyi gayret gösterilmektedir. Ancak firmamızın sitede yer alan her türlü bilgi ve dokümanda, tanıtımı yapılan ürün, yöntem ve araçlarda ve sitede bulunabilecek fiyat, satınalma ve ödeme koşulları gibi ticari konularda site üzerinde güncelleme yapmaksızın ve önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Teknik bilgi ve öneriler
Bu sitede yer alan her türlü teknik bilgi ve öneri firmamızın görüşü niteliğindedir. Bu bilgilerin kullanımından yada önerilerin yerine getirilmesinden doğabilecek sonuçlardan firmamız sorumlu değildir.

Üçüncü parti ürünler
Bu internet sitesinde üçüncü parti ürünlerle ilgili bulunabilecek her türlü bilgi ve öneri firmamızın görüş ve deneyimlerini yansıtmaktadır. Bu bilgilerin kullanımından yada önerilerin yerine getirilmesinden doğabilecek sonuçlardan firmamız sorumlu değildir.

İnternet Bağlantıları
Bu internet sitesinden www.unic.com.tr etki alanı (domain) dışındaki internet adreslerine bağlantılar verilmiş olabilir. Bu bağlantıların içeriği firmamızın sorumluluğunda değildir.

Ticari markalar
Unic, UniClient ve UniManage, Tetra Bilgisayar A.Ş. nin ticari markası yada kayıtlı ticari markasıdır. Atıf yapılan diğer markalar, ilgili firmaların ticari markası yada kayıtlı ticari markasıdır.

Gizlilik
Bu internet sitesinde yer alan çevirimiçi (online) formlara bilgi girilmesi yada siteden indirilen formların doldurularak tarafımıza ulaştırılması yada site üzerinde yer alan elektronik posta bağlantılarının kullanılması sonucu firmamıza ulaşan adres, e-posta adresi, telefon ve faks numarası gibi bilgiler hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ancak bu bilgilerin elektronik olarak tarafımıza ulaştırılması sırasında istek ve kontrolümüz dışında üçüncü kişilerin eline geçmesinden firmamız sorumlu değildir.
 
 
  (Rev. 1.14)  
 
   (C) 2004 - 2017   Tetra Bilgisayar A.Ş.  

kullanım koşulları    |    bize ulaşın