banner: unic ince istemci - thin client
Anasayfa Teknoloji Ürünler Destek Satış Kurumsal

ENGLISH

 
 

İnce istemci (thin client) nedir ?

 
 
 
 
 
 
  Kazanın, kazandırın ...   

 

 

 

 

Teknoloji Ortaklarımız

 

 

 

 
 
 
  Neden Unic ?  
     
 

Unic ince istemciler Türkiye'de Türkiye için geliştirildi.
Unic ince istemciler Türkiye'de geliştirilmekte ve dünyanın önde gelen donanım üreticileriyle işbirliği içinde üretilmektedir. Sahip olduğu üstün yazılım özelliklerinin yanı sıra, Unic ince istemciler geliştirilirken Türkiye şartlarında uzun ve yoğun testler uygulanmakta, çeşitli alternatifler arasından en uygun donanım platformları seçilmektedir.

Unic ince istemciler yıllardır güvenle kullanılıyor.

Sunucu tabanlı bilgi işlem ve gömülü sistemler konusunda yirmi yılı aşan bir bilgi birikimi ile geliştirilen Unic ince istemciler, ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşları tarafından yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Unic ince istemciler standart tabanlıdır.
Unic ince istemciler standart iletişim protokollerini kullanır (Windows için RDP, Linux/Unix için XDMCP, ayrıca Citrix-ICA, telnet ve standart internet tarayıcılar). Bağlanacağınız sunuculara hiç bir ek yazılım yüklemeniz gerekmez. Kendi flaş belleği üzerinden açılır ve RAM bellek üzerinden çalışır. Ağ üzerinden açılış programı yüklenmesi gerekmez.

 
 

Devamı ...

 
     
 
  Neden İnce İstemci (thin client) ?  
     
 

İnce istemcilarde soğutucu fan, sabit disk, disket sürücü yada başka bir oynar parça bulunmaz. Bu nedenle donanım arıza riski en aza iner. İnce istemcilere veri yada yazılım yüklenmediğinden işletim sistemi ayarları yada verilerin bozulması gibi sorunlar yaşanmaz. Disk formatlama, işletim sistemini yada programları baştan yükleme,  sistem ayarlarını baştan yapma gibi zaman alıcı işlemlerle uğraşmazsınız.

 
 

Devamı ...

 
     
 
   (C) 2004 - 2017   Tetra Bilgisayar A.Ş.  

kullanım koşulları    |    bize ulaşın