banner: unic ince istemci - thin client
Anasayfa Teknoloji Ürünler Destek Satış Kurumsal

ENGLISH

 

 Satış

 
Fiyat Teklifi
Ürün Deneme
Çözüm Ortaklığı
 
Neden Unic ?
 
 
 
 
 

 
     
 

 
     
 

 
     
 

 

 
 
  Neden Unic İnce İstemci (ThinClient) ?
 

İnce istemci seçimi donanım seçimi değildir !
İnce istemcilerin en önemli bileşeni içinde çalışan yazılımdır. Windows CE gibi gömülü işletim sistemleri, yapısı gereği yüklemeye hazır bir yazılım olarak bulunmadığından her üretici kendi yazılımını geliştirmektedir. Bu nedenle aynı işletim sistemi sürümüne dayansa bile farklı üreticilerce geliştirilen ince istemcilerin kaliteleri, özellikleri ve performansları birbirinden farklıdır.

 
     
     
  Unic ince istemciler standart tabanlıdır.  
 

Unic ince istemciler standart iletişim protokollerini kullanır (Windows için RDP, Linux/Unix için XDMCP, ayrıca Citrix-ICA, telnet ve standart internet tarayıcılar). Bağlanacağınız sunuculara hiç bir ek yazılım yüklemeniz gerekmez. Kendi flaş belleği üzerinden açılır ve RAM bellek üzerinden çalışır. Ağ üzerinden açılış programı yüklenmesi gerekmez.

 
     
  Unic ince istemciler yıllardır güvenle kullanılıyor.  
 

Sunucu tabanlı bilgi işlem ve gömülü sistemler konusunda yirmi yıla yaklaşan bir bilgi birikimi ile geliştirilen Unic ince istemciler, ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşları tarafından yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

 
     
  Desteğinizi doğrudan ürün geliştiriciden alın.  
 

Gömülü işletim sistemlerinin desteği yalnızca ürün geliştirici tarafından verilmektedir. Örneğin Windows XP için güncellemeleri Microsoft sağlarken, Windows CE tabanlı bir ince istemci için güncelleme, hata düzeltme ve yeni sürücü ekleme gibi her türlü destek o ürünün geliştiricisi tarafından sunulmaktadır. Unic ince istemcilerle doğrudan ürün geliştiriciyle çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

 
     
  Unic ince istemciler Türkiye'de Türkiye için geliştirildi.  
 

Unic ince istemciler Türkiye'de geliştirilmekte ve dünyanın önde gelen donanım üreticileriyle işbirliği içinde üretilmektedir. Sahip olduğu üstün yazılım özelliklerinin yanı sıra, Unic ince istemciler geliştirilirken Türkiye şartlarında uzun ve yoğun testler uygulanmakta, çeşitli alternatifler arasından en uygun donanım platformları seçilmektedir.

 
     
  Teknolojinin öncüleri, Unic'le yanınızda.  
 

Unic ince istemciler, Microsoft, Citrix ve Ericom gibi sunucu tabanlı bilgi işlem ve gömülü sistemler konusunda dünya çapında öncü kuruluşlarla yapılan lisans ve teknoloji ortaklığı anlaşmaları ile geliştirilmektedir. Bu sayede Unic ince istemciler her zaman en yeni ve en güncel teknolojiyle sunulur.

 
     
  Türkçe destekli değil. Türkçe !  
 

Unic ince istemciler için Türkçe, sonradan eklenen bir özellik yada "desteklenen dillerden biri" değil, tasarım aşamasında ele alınan öncelikli bir konudur. Bütün Windows ve Linux tabanlı Unic ince istemciler standart olarak Türkçe ve İngilizce kullanıcı arayüzüne sahiptir. Unic ince istemcilerle yalnızca Türkçe destekli bir ürüne değil Türkçe çalışan bir ince istemciye sahip olursunuz.

 
     
  Teknoloji ithal etmek mi, teknoloji geliştirmek mi ?  
 

Unic ince istemcileri tercih ettiğinizde hem daha fazla ödemeden daha iyi bir ürün almış olur, hem de Türkiye'nin teknoloji ithal eden değil, teknoloji üreten bir ülke olma potansiyeline katkıda bulunursunuz. Bilgi birikimi ve deneyimimiz, teknolojik bilgi paylaşımından özel ürün geliştirmeye kadar bir çok alternatifle müşterilerimizin hizmetindedir.

 
     
     
 

Rev 1.05

 
 
   (C) 2004 - 2017   Tetra Bilgisayar A.Ş.  

kullanım koşulları    |    bize ulaşın